Anasayfa    |   Kayit Bilgileri   |   İletişim    |    Egitim Kadromuz   |     |    Türkçe  
 
 
KURUMSAL OKUL ÖNCESİ İLKOKUL ORTAOKUL LİSE DESTEK BİRİMLER   OKULDA YAŞAM
  TED Afyon Koleji TED AFYON KOLEJİ GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVINA BÜYÜK İLGİ!  
TED Izmir Koleji ATATÜRK KÖŞESİ
Atatürk Kösesi
   
TED Izmir Koleji TED AFYON KOLEJI TANITIM FILMI
   
TED Izmir Koleji ETKİNLİK TAKVİMİ
    Ekim 2018    
Pzt Sal Çrs Prs Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
       
 
 
   

TED Afyon Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı 1850 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. TED Afyon Koleji tarafından düzenlenen 27 Mart TED’e Giriş ve Bursluluk Sınavı yoğun bir taleple karşılandı. İki oturum halinde yapılan sınava toplam 1850 öğrenci katıldı. Sabah ve öğlen oturumları öncesinde sınava girecek öğrenci velileri için TED Afyon Koleji Tanıtım Sunumu yapıldı.
3.sınıftan 7.sınıfa kadar öğrencilerin katıldığı sınavda başarı elde eden öğrenciler, başarı durumlarına göre farklı oranlarda burs imkânı elde edecekler. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında Park Grup AŞ’nin iktisadi işletmesine katılan TED Afyon Koleji, Afyonkarahisar’da yaşayan öğrenciler için üst düzey imkânlar sunmaya devam ediyor. Akademik başarısının yanı sıra, TED Afyon Koleji aynı zamanda öğrencilerinin; sosyal , kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarılı olmalarını sağlıyor. Yabancı Dil alanında da uyguladığı sıra dışı eğitim programlarıyla öğrencilerin yabancı dil becerilerini üst seviyelere çıkarıyor.
27 Mart TED’e Giriş ve Bursluluk Sınavı’na katılan öğrenci velileri, ilgi ile izledikleri sunum sonrasında, bu sınavı çok önemsediklerini ve çocuklarının TED Kültürü ile yetişmesini istediklerini belittiler.
TED Afyon Koleji yeni Eğitim Öğretim döneminde de TED ailesine katılacak yeni öğrencileri ve velileri ile birlikte yeni başarılara imza atmaya hazırlanıyor.

 
     
   
 
       
  TED Afyon Koleji HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  
 
k12net Sistemi - TED Izmir Koleji   TED Izmir Koleji Okul Aile birligi Haber   Veli El Kitapçigi - TED Izmir Koleji    
               
TED Genel Merkez - TED Izmir Koleji   Tanitim videolari - TED Izmir Koleji   Veli Bülteni - TED Izmir Koleji   TED Mesale Dergisi - TED Izmir Koleji  
 
TEDMEM - TED Izmir Koleji 10.000 Genç Mesale TED Ünversitesi TED Ünivesitesi Sanal Tur  
 
 

TED Afyon Koleji ©